×
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

FORGOT YOUR DETAILS?

ONURHAN MAKİNA İŞ AKIŞ AŞAMALARI

01

Talebin Alınması

Firmamız herhangi bir müşteriden gelen talebi, önce deneyimli ekibi ile değerlendirmeye alır; tam olarak ne istendiğini anlaşılmasının ardından öncelikli olarak müşteriye sağlayacak getiriler ve maliyetler hesaplanır. Ardından üretimin yapılabilirliği ve ortaya çıkabilecek negatif durumlar giderilmesi sağlanır.
02

Sözleşmenin hazırlanması

Ürün talebinin netleştirilmesinin ardından, üretim süresi ve maliyetler ve diğer konularda da anlaşma sağlanıp sözleşme hazırlanır. Sözleşmede bütün konular net olarak belirlenip iki tarafında imzalamasından sonra üretim sürecine geçilir. Firmamız sözleşme bahsi geçen tüm maddelere harfiyen uymaktadır.
03

Üretim Süreci

Onurhan Makina ve Elektronik Ltd. Şti. şirketi deneyim ekibi ve gelişmiş makina parkuru ile üretim sürecinde birçok hassas kalite kriterleri uygulayarak talep edilen makinanın imalatını gerçekleştirir. İmalatı tamamlanan makina bir süre test aşamasına tutularak herhangi bir eksiğin ya da problemin olup olmadığı son kontrolü sağlanır.
04

Ürünün Teslimi

Tüm üretim süreçlerini ve test aşamalarının tamamlanmasının ardından makina teslim edilmek üzere ambalajlanır. Makinanın nakliye esnasında herhangi bir zarar görmemesi için maksimum bir dikkat gösterilir. Ardından sözleşmede belirtilen süre içerisinde müşteriye ulaştırılması sağlanır.
TOP